AG® SML

AG-AYDIN GLOBAL Marka Pik Döküm Boru ve Ek Parçaları

AG-AYDIN GLOBAL Pik döküm atık su boruları ve ek parçaları; binaların temel gereksinimi olan yangın transferini önlemesi; ve binalardaki pissu hatlarından gelen gürültü seviyesinin minimize edilmesi ve daha önemlisi bina ömrüyle aynı ömürde olması sebebiyle tercih sebebidir.

AG-AYDIN GLOBAL pik döküm atık su boruları;Avrupa da birleştirme kelepçeli EN877 standardındaki yeni sistemi oluşturulduktan sonra; kolay monte edilmesi,yangın ve sessizlik gibi pozitif sebeplerle PVC borulara göre daha fazla tercih edilir hale gelmiştir.

AG-AYDIN GLOBAL pik döküm atık su boruları ve ek parçalarının yangın sınıfı ; TSE tarafından yapılan test sonucunda A2-d0-S1 olarak belirlenmiştir. Yangın yönetmeliklerine göre;yangın kelepçesi kullanılmasına gerek duyulmadan kullanılabilen tek pissu borusu pik borudur. Projelerdeki PVC pissu borusu kullanımlarında hem ciddi risk alınmakta hem de maliyeti son derece yüksek yangın kelepçeleri ilave olarak mutlaka kullanılmak zorundadır.

AG-AYDIN GLOBAL pik döküm atık su boruları;sahip olduğu ISO9001-14001-18001 kalite belgeleri; EN877 ye uygunluk belgesi,CE belgesi ve birleştirme kelepçelerindeki MPA onayı ile sektörde gerekli tüm kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

AG-AYDIN GLOBAL pik boru ve ek parçaları;Türkiye deki en büyük pik boru stoğunu depolarında bulundurması sebebiyle en tercih edilen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir markadır.

AG-AYDIN GLOBAL pik boru ve ek parçaları standartlara uygun iç ve dış epoksi kaplaması sebebiyle korozyona karşı uzun süreli dayanım sağlar.

AG-AYDIN GLOBAL pik boru birleştirme kelepçeleri;MPA onaylı EPDM kauçuk contası ile asla sızdırmaz ve kokunun dışarı verilmesini %100 engeller.

AG-AYDIN GLOBAL pik boru ve ek parçaları şu anda Türkiye nin prestijli birçok projesinde kullanılmaktadır.
AG-AYDIN GLOBAL pik boru Türkiye nin pik boru ve ek parçalarındaki ilk markasıdır.