Hakkımızda

Aydın Avrasya Global Demir Çelik San. Ve Tic. Ltd.Şti.

Aydın Global;40 yılı aşkın bir süredir boru sektöründe bir otorite olan AYDIN GRUP bünyesindeki dört firmanın en genç olanıdır.
AYDIN GLOBAL AĞUSTOS 2013 den başlayarak Avusturya orijinli FP PREIS firmasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Avrupada üretim yapan 3 büyük pik boru ve ek parçaları üreticisinden biri olan FP PREIS;Avrupa daki kaliteli üretim teknolojisini AYDIN GLOBAL ile birlikte Türkiye yede satışa sunmuştur.

AYDIN GLOBAL aynı zamanda Türkiyenin ilk pik boru markasını tesisat sektörüne sunun şirkettir. PAG markası ile tesisat pazarına hizmet veren firmamız;2020 başından itibaren firma ünvanının başharflerini içeren yeni markası ”AG-AYDIN GLOBAL”ile sektöre servis vermeye devam edecektir.
Pik döküm boru ve ek parçalarını yeterli stoğuyla Tuzla daki depolarında bulunduran AYDIN GLOBAL;yöneticilerinin pik boru sektöründeki 8 yıllık deneyimini FP PREIS distribütörlüğüyle bu alana da taşımıştır.

DN50 den DN300 e kadar boru çapları;pik dirsekler,pik çatallar,pik temizleme kapakları,pik redüksiyonlar,pik kör tapaları aynı gün içinde mekanik tesisatçılarımızın şantiyelerine ulaştırmaktayız. Yanısıra rakiplerinin aksine sadece Avrupa da üretilen pik birleştirme kelepçeleriyle de kalitede sürekliliği sağlamayı amaçlamaktadır.

SML -Pik döküm, mufsuz boru sistemi 1982 den beri muflu drenaj borusunun yerini tamamen almıştır.Günümüz yaşam kalitesi ve modern teknik bina donanımının yüksek taleplerine tam olarak karşılık veren,yangından korunma gibi önemli güvenlik gereksinimlerini;sessizlik gibi konfor gereksinimlerini;%100 geri dönüşüm özelliğiyle de doğaya saygı gereksinimlerini karşılamaktadır.

Pik boru ve pik fittingsler;bina içi pissu ve gri su tahliyesinde aynı zamanda da yağmur suyu tahliyesinde günümüzde uzmanlarca önerilmektedir

Yeni adı ve süregelen kalitesi ile AG-AYDIN GLOBAL Pik Döküm Atık Su boruları Avrupalı rakiplerinin sahip olduğu tüm sertifikalara haiz olup; Türkiye'nin ilk Pik Boru markasıdır


Grubun Diğer Şirketleri

AYDIN BORU
Türkiye de çelik çekme boru(dikişsiz-seamless)boru sektörünün en büyük firmalarından biridir.1978 yılından bu yana geniş çeşidi ve yüksek stoğu ile çelik çekme boru alanına damgasını vurmuş bir firmadır.
Yüksek kaliteli çelikten mamul boru stoklarında süreklilik esasını şiar edinmiş firma FRANSA dan VALLOUREC MANNESMANN;UKRAYNA dan INTERPIPE,SLOVAKYA dan PODBREZOVA,ROMANYA dan ARCELOR MITTAL in Türkiyedeki tek distribütörüdür. Stok miktarı 20.000 tondan daha fazladır.
DIN 2448, DIN 17175, ST37, ST35.8, ST44, ST52 etc... ASTM A106 Gr B, A333 Gr6, A355, API5L Gr B, X42 – X70, GOST Grades 10 and 20, OCTG pipes in API spec. ve standartlarında yüksek stoklar bulundurur.
Bu alanda 6 mm kalınlıktan 609 mm kalınlığa kadar her tip boruyu stoklarında bulundurur…Tüm boru çeşitleri;sektörel talep edilen tüm sertifikaları bünyesinde bulundurur.

Aydın Boru offers an impressive breadth and depth of high-quality steel tubes and pipes. The material range supports from plain seamless carbon steels to high-alloy steels. We continuously expand our product range to maintain the standards of a global business enterprise. Aydın Boru has a huge stocks capacity and serving since 1978. Aydın Boru End. A.S. is one of the oldest European stockists on its market stocking and marketing the first quality certificated DIN 2448, DIN 17175, ST37, ST35.8, ST44, ST52 etc... ASTM A106 Gr B, A333 Gr6, A355, API5L Gr B, X42 – X70, GOST Grades 10 and 20, OCTG pipes in API specification, quality and norm seamless hot rolled carbon steel pipes and alloyed steel pipes like 16Mo3, 13CrMo4-5, 10CrMo9-10 etc…

Can supply all pipes from 6 mm to 609 mm outside diameter from stock Also, with fast service, has the ability to provide rare found steel pipes, tubes and fittings in different specifications, alloy types and dimensions according to the requested delivery time to the requested place of destination just in time. AYDIN BORU holds the distributorship of the world's manufacturers on their fields. (VALLOUREC MANNESMANN/GERMANY, INTERPIPE/UKRAINE - PODBREZOVA/SLOVAKIA - ARCELOR MITTAL/ROMANIA)

SAYTEK METAL
Grubun çelik çekme boruların tamamlayıcısı olan tüm fittingslerini pazarlayan firmasıdır. Stoklarında dikişsiz fittingslerin yanısıra;döğme çelik fittingler;Dirsekler,Flanşlar,Tee ler,Redüksüyonlar bulundurur.
Stoklarında 1400 den fazla çeşit 44 ten fazla fittings tipi bulundurur.
İSPANYA dan ULMA nın;G.KORE den TK CORPERATION,İTALYA dan FABRIZIO nun ve HİNDİSTAN dan ROLLWELL in Türkiyedeki tek satıcısı olup 3000 tondan fazla stok taşımaktadır.Bu stok rakamıyla rakiplerinin açık ara önündedir.

Saytek Metal is one of the most respected companies among seamless fittings and Forged Steel Fittings(ELBOWS-TEE-FLANGES-REDUCERS) supplier by it's stock range and capacity besides more than 30 years of experience in the market.Saytek Metal stocks 44 main types of items, total of 1400 different products, which are all 3.1.B certificated. European, South Korean, Italian, Malaysian and Turkish products are being stocked as well as customized materials which can be supplied quickly with high quality. Saytek metal holds the distributorship of the world's leader manufacturers on their fields (ULMA-TK CORPERATION-PANTECH-FABRIZIO-ROLLWELL). Holding the service quality on top of other aspects,Saytek Metal values the customer satisfaction at the most,from the point of order until the delivery.

Saytek Metal aims to be as the most experienced,trusted and respected in the future, as it is today.

GIACOMINI UNIVAL
Aydın Grup bünyesinde; Mekanik tesisat sektörünün ihtiyacı olan her çeşit vanayı bünyesinde bulunduran firmadır.
UNIVAL markasıyla küresel vana,kelebek vana,gate vana,check vana imalatı yaparken GIACOMINI-İTALYA ve VICTAULIC-USA nın Türkiyedeki tek distribütörü olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.
Dinamik Balans vanasında ise FLOWCON-DANİMARKA firmasının yine Türkiye deki tek distribütörüdür.
GIACOMINI UNIVAL;Türkiyedeki dağıtım faaliyetlerini ÜNİTES TESİSAT TEKNOLOJİLERİ firması ile yapmaktadır.
Firma aynı zamanda yine UNIVAL markası ile pislik tutucu,flexible hortum ve kompansatör üretimine de devam etmektedir.

UNITES, which was established in 1985, positions in the industry today is extremely important all over the world FLOWCON/DENMARK, GIACOMINI/ITALY, VICTAULIC/USA, UNIVAL/TURKEY,GEBO/POLAND brand manufactures and distributes in Turkey. ÜNİTES products, systems technology, expertise and quality of service and world-leading brands through a variety of products at your hands... Hvac systems are started to become more technologic and larger installations along the developments and improvements of the technology.More and more high-rise buildings being built in the technological advantage of renewable energy sources where possible,at the release of emissions,equipped with control devices to minimize energy bills to HVAC installations are needed. Unival brand valves (BUTTERFLY VALVES, STATIC BALANCING VALVES, BALL VALVES, STRAINER, CHECK VALVES, GATE VALVES, BRASS BALL VALVES, EXPANSION JOINT, FCU HOSE) and armatures are designed to respond to the needs of a new generation of intelligent buildings with less resistance and longer lifetime of their strong body and internal structures.UNIVAL valves are produced in modern plants with the environmentally sensitive, in Italy and in Turkey. All steps covering from the design step to step are traded in hi-tech process and benches to ensure UNIVAL QUALITY


Misyon

Titizlikle oluşturulan marka değerlerini, ürün ve hizmetlerde kaliteden ödün vermeden muhafaza etmek ve daha da ileriye taşımak.


Vizyon

İçinde bulunduğu ticari ve teknolojik platformlarda fark yaratan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, saygınlığın ve güvenilirliğin simgesi bir şirket olmak.


Değerler

- Yenilikçi düşünce yapılarını takip etmek.
- Müşteri taleplerini hızlı ve eksiksiz karşılamak.
- Müşterilerimizi iş ortağımız gibi görmek, uzmanlığımızla destek olarak uzun vadeli ilişkiler kurmak.
- Tüm önerilerimizde etkin olabilmek ve çözüm odaklı olabilmek.

Müşteri Memnuniyeti

Çelik çekme boru konusunda yıllara dayanan deneyimi, stok ve tedarik konusundaki titizliği, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sektörde haklı bir saygınlık ve güven kazanmıştır.

Kalite Politikamız;

Pik boru ticareti yapan Aydın Global Ailesi olarak;
Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanıyoruz.

Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

- Hizmet kalitemiz, teknik destek ve sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
- Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışmak,
- Tedarikçi ve taşeronlarımızla birlikte, karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
- Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,
- Şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
- Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,
- Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak,
şirketimizin kalite politikasıdır.

İSG Politikamız

AYDIN GLOBAL, tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder ve daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser.

AYDIN GLOBAL, çalışanlarının sağlık ve güvenlik düzeylerinin geliştirilmesini iş veriminin gereği olarak görür. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanarak, sistem periyodik olarak gözden geçirilir ve performansı izlenerek, sürekli olarak gelişmesi sağlanır.

Bu amaçla;

- İş Sağlığı ve İş Güvenliği konuları ile ilgili tüm yerel kanun, yönetmelik ve standartlara uyulur.
- İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularındaki tüm riskler değerlendirilir ve koruyucu önlemler alınır.
- Yeni proje ve proseslerin İş Sağlığı ve İş Güvenliği açısından etkileri projelendirme aşamasında değerlendirilir.
- Tüm çalışanların katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedeflenir.
- Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda kayıplarımızı en aza indirecek sistemler geliştirilir.
- Başarıya ulaşmak ve sürekli gelişme için çalışanlarımız ve müteahhitlerimiz iş sağlığı ve güvenliği, konularında eğitilir, zinde ve sağlıklı olmaları teşvik edilir.

Çevre Politikamız

- İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılamak.
- Çevre yönetimi sistemini sürekli geliştirmek için çalışmak.
- Atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.
- Çevreyi korumak ve bu prensibi tüm çevremize, ülkeye ve dünyaya yaymak.
- Çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirlemek ve bunları azaltmak.
- Çalışanlara ve tedarikçilere, çevreyle ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onları geliştirmektir.

Başlıca Amaç ve Hedefler

- Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve dökülmeleri ve gürültüyü mümkün olduğu kadar azaltmak ve önlemek.
- Atıkları azaltmak, geri dönüşümlü olmalarını sağlamak ve tekrar kullanmak.
- Enerji ve su gibi doğal kaynakları koruma yöntemlerini geliştirmek.
- Enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamak.
- Taşeronlarımızın faaliyetlerinden kaynaklanan çevre etkenlerini de kontrol altında tutmak.